• אפריל

    11

    2016
  • 1632
  • 0

שליכט אקרילי צביעת קירות חיצוניים

שליכט אקרילי פתרון חיפוי אסטטי ופרקטי כאחד לקירות חוץ

למה להשקיע בצביעת שליכט אקרילי על קירות חוץ? הרי אנו חיים בתוך הבית נכון? ובאמת בישראל משקיעים פחות בחידוש ובשימור החיפוי החיצוני של הבית מסיבה זו. צביעת חוץ חשובה לא רק לשמירה על השיק של המבנה אלא גם על הקיר. לכל בית יש בלאי כל דבר צריך לתקן ולחדש בבוא העת,שליכט אקרילי מחוץ לבית שומר על בידוד הבית ממים ומנזקי השמש, ככל שהשנים עוברות הצבע דוהה , מתלכלך ועמידותו נחלשת, ניתן לראות על קירות הבתים סימני עובש ופסים בהירים לצד כהים יותר מנזקי השמש.

שליכט אקרילי מומלץ לקירות חוץ, כדי שהבית יהיה מוגן ומבודד במיטבו אנו צובעים בכל עשור את חוץ הבית ומחדשים את ההגנה עליו, כדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר כדאי לבחור באיש מקצוע שמבין במעשיו, חברת צללים יכולה לתת פתרון מתאים תוך עבודה יסודית ומהירה עם מחיר הוגן ובחירת הצבע המתאים לפי צרכי הסביבה ובקשת הלקוח, לעבוד עם חברת צללים זהו תענוג גדול הצוות נעים הליכות וכייף להכניסו הביתה, הצוות אמין ובא לבצע את עבודתו נאמנה.

שליכט אקרילי לצביעת חוץ הוא צבע מיוחד ואטום במיוחד, מרקמו שונה מצבע של פנים הבית, הצבע על בסיס טרפנטין, לכן חשוב כי בעל מקצוע מנוסה יבצע את העבודה, בנוסף לעיתים ישנם תיקונים לא צפויים בעבודת ההכנה לקראת הצביעה או שהבית גבוהה במיוחד ודרושים פיגומים, אלו תחומי מומחיות של בעלי מקצוע ולא כדאי לקחת אחריות על עבודות מסוכנות אלו עם חומרים חזקים.

בצביעת חוץ עם שליכט אקרילי ניתן גם להכניס את הפן האישי של כל אחד לפי אופיו ורצונו, אפשר לשחק עם הצבעים ולבחור כי חלק מהקירות יהיו בצבע אחר, את הצביעה מבצעים בשתי שכבות צבע או עם רולר או עם אקדח צבע, את המזגנים או החיבורים החיצוניים עוטפים בניילון כדי לשמור עליהם מפני הצבע, במידה וישנם תיקונים או קילופים צובעים קודם בצבע יסוד ורק אחר כך בצבע המבוקש.

בצביעת חוץ אנו לעיתים מבקשים לחדש פרגולה מעץ, או ממתכת , כאן התהליך מורכב ודורש שיוף ועבודת הכנה גדולים ואחר כך צביעה בצבע המתאים לחומר אותו אנו צובעים, כאשר צובעים את הבית מבחוץ עם שליכט אקרילי כדאי להשלים ולצבוע גם את הפרגולה כך יהיה חידוש ומראה מושלם לכלל הבית.

חברת צללים נותנת שירות ופתרון מושלם לצביעת חוץ הבית עם שליכט אקרילי, במקצועיות, ביחס נעים, ובהגינות כדאי למצוא את מקומך בין לקוחותינו ואז הצביעה היא בראש שקט! כל הכאב ראש על צללים ואתם יכולים לחזור לבית מחודש עם אטימות ורמת גימור גבוהה

תוכלו להתרשם ממבנה משוחזר אותו צבענו בטיח מינרלי – צביעת מלון האפנדי בעכו על ידי חברת צללים שהינה קבלן בלעדי לעבודות צבע בפרויקטים של שחזור ושימור מבנים.

לפניכם סרטון עם מספר אפשרויות וסגנונות לצביעת חוץ

הגב לכתבה

תגובות יתפרסו לאחר אישור מנהלי האתר

ביטול
© Copyright 2017 Zlalim by Drim Studio LTD.
שינוי גודל גופנים