• מאי

    19

    2016
  • 1628
  • 0

צביעת משרדים

צביעת משרדים יכולה לשדרג את סביבת העבודה שלנו ולהפוך אותה לפרודוקטיבית ונעימה בהשקעה זעומה

צביעת משרדים נדחקת לסוף סדרי העדיפויות למרות שרבים מאיתנו שוהים במשרד יותר שעות מאשר בבית

צביעת משרדים, למה שווה להשקיע? כאשר אנו עובדים במשרד אנו נוכחים בו רוב שעות היום, מאד חשוב כי במקום העבודה שלנו בו אנו נמצאים כל כך הרבה זמן בחיינו תהיה אווירה נעימה ונינוחה, סביבת עבודה רגועה שתאפשר לנו להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן שאנו עובדים. חשוב לא פחות היא הנראות שלנו בעיני הלקוחות, אם המשרד מסודר, נקי ומשרה רוגע כך יהיה יותר נעים ללקוח להיכנס ולשהות במשרד, יש סבירות גבוהה יותר כי לקוח זה יעבוד אתכם ויעדיף אתכם על פני נותן שירות אחר.

צביעת משרדים ועיצובם, דווקא לא יקר כפי שחשבתם

חשוב לשמור על נראות המשרד ולטפח אותה, כל כמה זמן לעדכן את הריהוט והאקססוריז, לנקות או להעסיק מנקה קבועה, וכן לצבוע את קירות המשרד בכל שנה או שנתיים. כל אלו יבטיחו לכם משרד מעודכן עיצובית נקי ומזמין.

איך אפשר לעשות זאת ? ניתן לחבור למעצבת פנים שתעשה עבורכם את עבודת העיצוב או ללכת לחנות רהיטים ולבחור לפי טעמכם האישי ריהוט מתאים, חשוב שהכיסא עבורכם יהיה מאד נוח ותומך בגב כדי שלא יהיו לכם נזקים מישיבה מרובה במשרד, גם מקום ישיבה ללקוחות, מעברו השני של השולחן חשובים שיהיו נעימים ונוחים, במידה ואתם צריכים פינת המתנה כדאי לחשוב גם עליה כעל מקום שבו יהיה נעים להמתין. חשוב לתכנן גם מקומות אכסון לתיקיות או ספרים וכמובן שולחן עבודה נוח.

אחרי ריהוט המשרד באופן פונקציונלי ואסטטי כדאי לחשוב על ניקיון, חשוב לקבוע יום קבוע בשבוע אשר בו חלק מזמנכם מוקדש לניקיון המשרד או שביום זה תגיע מנקה כדי לעזור במטלת הנקיון.

הדבר האחרון בנראות המשרד אשר יכול לשנות את פני כל המשרד הוא צביעת קירות המשרד, כאשר הקירות מלוכלכים או צבעם אינו מתאים, אווירת כל החדר אינה נעימה, בצביעת הקירות ניתן לבחור גוונים נעימים ועדינים אשר ישרו רוגע, אפשר להחליט כי צובעים קיר אחד בצבע הלוגו שלכם כך שיתאים לכרטיס הביקור וללוח השנה שעל השולחן או אפילו לעשות עיצוב מעניין על הקיר. צביעת קיר היא עניין למקצוענים, חשוב לבחור את הצבע המתאים, לבצע עבודה מדוייקת זריזה ונקיה, לכן כדי לחסוך בזמן ובכאב ראש כדאי להזמין את חברת צללים לעבודת צבע ברמה הגבוהה ביותר.

צביעת משרדים מחיר, כיצד לתמחר את הפרוייקט?

בכדי לחשב הערכת מחיר של צביעת משרדים יש להתייחס למספר מרכיבים, כמו כל פרוייקט של צבע

  1. סוג הצבע ואיכותו: לא על הסיד לבדו… יש כיום מבחר ענק של צבעים שיכולים לשפר הן את האסטטיקה והן את הפונקציונאליות במשרד. חללי העבודה המודרנים הופכים יותר ממוקדים. אם לפני שנים ספורות משרד היה רק קוביות עבודה וקירות לבנים, כיום כל איזור מעוצב לפי יעודו: חלל אינטימי שקט לריכוז ומחשבה חלל קריאייטיב לעבודה משותפת ספות ופינות רגיעה חלל פגישות חלל ישיבות, כל אלה מעוצבים לפי הצרכים והיעוד של חלל העבודה. גם במשרד קטן יחסית של חלל אחד ניתן ליצור הפרדה באמצעות צבעים שונים. אז קדימה למה אתה מחכה? היכנס לבחור צבע במניפת הצבעים של נירלט
  2. שטח הקיר: מחיר העבודה והצבע מוכפל במטרז׳ של קירות המשרד. אך גם אם יש לכם משרד גדול, אפשר לחסוך כסף ועדיין לצאת בלוק של מיליון דולר. במשרדים גדולים נפוץ הטרנד של השארת תיקרות וקירות חשופים בהם הבריקים או הבלוקים ואפילו הבטון הגס נשארים חשופים והחלל מקבל תוספת של אקססוריס מעוצבים כגון שטיחים וספות בצבעים חמים המהוים קונטרסט לבטון האפור. עם שימוש נכון בצבע כמו צביעת צינורות תשתית אינסטלציה וכיבוי או צביעה של חלק מהקירות בשילוב עם תמונה מעוצבת יכולים לחסוך אלפי שקלים בגמר של המשרדים ולתת מראה מודרני נעים ויצירתי. הנה קישור למחשבון הכמויות לצביעת משרדים
  3. עלויות נוספות: משתנים נוספים משפיעים על המחיר בדר״כ והם עלויות הכנת הקירות המושפעות ממצב הקיר. רטיבות בקיר, מצב הטיח, סדקים, כמות הריהוט שיש בצמוד ועל הקיר הנדרשת לפינוי בזמן צביעת משרדים. קומת המשרד יכולה להשפיע אם יש מעלית או לא גובה התקרה, ועוד גורמים המשתנים מפרוייקט לפרוייקט.

 

חשוב לזכור כי אתם נוכחים במשרד רוב שעות היום לכן חשוב שבחדר זה תהיה אוירה שתתאים לפרודוקטיביות שלכם, כך ההספק עולה ואתם זוכים לסביבת עבודה נעימה ונכונה עבור העסק שלכם והלקוחות שלכם

מעוניינים ביעוץ או קבלת הצעת מחיר לעיצוב וצביעת משרדים לחצו כאן

הגב לכתבה

תגובות יתפרסו לאחר אישור מנהלי האתר

ביטול
© Copyright 2017 Zlalim by Drim Studio LTD.
שינוי גודל גופנים